Menü

Yönetim Kurul Üyesi

Hüseyin TERZİ – Genel Başkan

1981 yılında İstanbul'da doğan Hüseyin Terzi aslen Trabzonlu'dur. İlköğretimini Maltepe'de tamamladıktan sonra ortaokul ve liseyi Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde okuyan Terzi, Marmara Üniversitesi Turizm İşletme  ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunudur. Okul yıllarında MGV'de gençlik çalışmalarında görev alan  Hüseyin Terzi, 2008 - 2010 yılları arasında Saadet Partisi İstanbul Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı. Daha sonra Erbakan Vakfı'nın kuruluşunda yer alan Terzi, 2015 - 2019 yılları arasında da Erbakan Vakfı İstanbul İl Başkanlığı görevinde bulundu. 2019 yılında kurulan Yeniden Refah Partisi'nin kurucularından olan Terzi, Temmuz 2022'ye kadar İstanbul İl Başkanlığı yapmıştır. Milad İş Dünyası Derneği gibi pekçok STK'nın kuruluşunda ve çalışmalarında yer alan Hüseyin Terzi, Haziran 2023'ten beri Milad İş Dünyası Derneği Genel Başkanlığı'nı yapmaktadır. İnşaat sektöründe hizmet veren firmaları bulunan Hüseyin Terzi evli ve 4 çocuk babasıdır.

Mustafa ÖZDAL – Genel Başkan Vekili

Bedirhan ASLAN – Genel Başkan Danışmanı

Faruk YILDIZ – Genel Başkan Danışman

Yusuf Kazım GERÇİK – Genel Sekreter

27.12.1988 doğumlu olan Yusuf Kazım GERÇİK ilkokulu İstanbul da okuduktan sonra ortaokul ve liseyi Özbekistan Taşkent te okumuştur. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uluslarası Ticaret bölümünü kazanmış ve 2011 yılında buradan mezun olmuştur. Yüksek lisansını İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme bölümünde bitirdikten sonra yine aynı Üniversitede İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon anabilim dalında Doktora eğitimine başlamış ve eğitimine devam etmektedir. Aile şirketi olan Gerkan Ambalaj Firmasında 2009 yılından itibaren Genel Müdürlük yapmaktadır. Evli ve 3 kız babası olan Yusuf Kazım GERÇİK İngilizce, Rusça ve Özbekçe bilmektedir.

Hasan KOÇ – Yurt İçi Teşkilat

1971 yılında doğan Hasan Koç aslen Trabzonlu olup, eğitim hayatının liseye kadar olan sürecini Erzurum'da tamamlamıştır. 1989 yılında başladığı ticari hayatında 2007 yılında Tekirdağ vergi rekortmeni olan Koç, 30 yılı aşkın süredir gıda ve inşaat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Evli olan Koç, kurucusu olduğu Koçlar Grup'ta Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Mansur EKİNCİ – Yurt Dışı Teşkilatlanma

Av.Mesut ÇENGEL – Hukuk İşleri

1986 Almanya doğumlu Mesut Çengel aslen Sivaslıdır. Almanya Philips Üniversitesinde Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini şirketler hukuku alanında tamamlamış ve şuan Türk Alman Üniversitesinde Deniz Ticaret Hukuku alanında doktora eğitimine devam etmektedir. Almanca, İngilizce ve İspanyolca konuşan Çengel, İstanbul ve Frankfurt şehirlerinde Serbest avukatlık yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babası olan Çengel, bugüne kadar Türkiye ve Almanya’da bir çok STK temsilciliği yapmıştır.

Erdal TÜFEKÇİ – Mali İşler

Şükrü AKDOĞAN – Tanıtım ve Görsel Çalışmalar

Dede DUMAN – Dijital Çalışmalar

İbrahim CEYLAN – Ar-Ge

Mustafa DÖNMEZ – Genç Milad

Cihan MOĞULTAY – Kurumsal İlişkiler

Abdülkerim ERDOĞAN – Eğitim ve Kültürel Faaliyetler

Mehmet Ali KOÇER – Gıda Sektör Kurulu

İsa KOCACIK – Tekstil Sektör Kurulu

Yunus Emre KANITOĞLU – Sanayi Sektör Kurulu

1991/Üsküdar doğumlu olan Yunus Emre Kanıtoğlu aslen Trabzonlu olup, ilk ve orta öğrenimini İstanbul'da, lisans eğitimini ise Avusturya -Viyana Üniversitesinde Yönetim ve Bilişim Sistemleri bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Lisans eğitiminden sonra aile şirketi olan Tuzla Oluklu Mukavva şirketinde 2019 yılından itibaren aktif görev almış ve halen devam ettirmektedir. Anadili seviyesinde almanca, öğrenim seviyesinde ingilizce bilen Kanıtoğlu evlidir.

İhsan KÜSEK – İnşaat Sektör Kurulu

1980 Siirt/Pervari doğumlu İhsan Küsek, 1987 yılında İstanbul’a taşınarak eğitim sürecini İstanbul’da tamamlamıştır. Ticaret hayatına, kendi şirketi olan inşaat sektöründe devam etmektedir. Küsek, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Abdülselam ATEŞ – Yönetim Kurulu Üyesi

Ahmet Hulusi KADIOĞLU – Yönetim Kurulu Üyesi

1982 Trabzon/Çaykara doğumlu olan Ahmet Hülusi Kadıoğlu eğitiminin liseye kadar olan dönemini Trabzon Çaykara'da tamamladıktan sonra 2002-2004 yıllarında askerliğini yapmıştır. 2005-2009 yıllarına kadar çeşitli firmalarda üst düzey yöneticilik yapmıştır. 2010 yılında ortağı olduğu Sahra inşaatı kurmuştur. İnşaat sektöründe faliyet gösteren Kadıoğlu, evli ve 4 çocuk babasıdır.

Arif KURTKAPAN – Yönetim Kurulu Üyesi

Burak ÖZDAL – Yönetim Kurulu Üyesi

Ebubekir KARAGÖZ – Yönetim Kurulu Üyesi

Enes ÇELİK – Yönetim Kurulu Üyesi

Ensar ACAR – Yönetim Kurulu Üyesi

Erol GÖKIRMAK – Yönetim Kurulu Üyesi

İlyas KOÇAK – Yönetim Kurulu Üyesi

İsmail KAYRAN – Yönetim Kurulu Üyesi

Kadir AYAN – Yönetim Kurulu Üyesi

Metin KANDAZ – Yönetim Kurulu Üyesi

Ömer KARATAŞ – Yönetim Kurulu Üyesi

Saadettin ÇETİN – Yönetim Kurulu Üyesi

Serdar BAŞKAN – Yönetim Kurulu Üyesi

Süleyman ENGİL – Yönetim Kurulu Üyesi

Vedat İBA – Yönetim Kurulu Üyesi