Menü

Galeri

Fotoğraf Galerisi

Video Galerisi

İstanbul'da Özgür Filistin Mitingi

Genel Başkanımız Hüseyin Terzi, pazar günü İstanbul’da gerçekleştirilen Özgür Filistin Mitingi’nde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Terzi, “75 yıldır Filistin işgal altında, yöneticilerimizden ve İslam Aleminden beklentimiz bu işi kesin olarak çözecek adımların atılması. Bütün dünyadaki Müslümanlar olarak İsrail’e karşı her türlü baskıyı yapmamız gerekmektedir.” dedi.

İş Dünyası İçin MİLAD Zamanı

Milletimiz için, ilkelerimizden taviz vermeden, sadece liyakatli insanlarla çalışarak, tüketici için, üretici için, çalışan için adil davranarak, her zaman, her yerde ve her şartta dürüst davranarak çalışacaksın, üreteceksin, kazanacaksın, kazandıracaksın. Sen kazanınca millet kazanacak, sen kazanınca işçi – emekçi kazanacak, sen kazanınca ülken kazanacak. İş dünyası için artık MİLAD zamanı.

Kalkınan Türkiye'nin Temellerini Atan Necmettin Erbakan

Kalkınan Türkiye’nin temellerini atan Prof.Dr.Necmettin Erbakan Hocamızı vefatının 12. yılında rahmetle yâd ediyoruz.

Deprem Bölgesine Yardım Çalışması

Yardım ve destek konusunda hassasiyet gösteren memleketimizin tüm güzel insanlarına teşekkür ediyoruz.Birlik içersinde yolumuz açık,kanayan yaralarımız bertaraf olacaktır.

Deprem Yardımları Türkiye

Sadakataşı Derneği ile yaptığımız işbirliği neticesinde tırlarımız yola çıktı.Çıkılan her yolda olduğu gibi bu yolda da Rabbimizin rızasını kazanmak nihai hedefimizdir.

Yaralarımızı Sarmaya Devam Ediyoruz

Sadakataşı Derneği ile birlikte Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 10 ilimizde büyük yıkama neden olan deprem sonrası ikinci yardım tırımızı deprem bölgesine gönderilmek üzere hazırladık.

Yardım Bölgesine Ulaşan Elimiz

İlk yardım tırımızı kazasız ve belasız bir şekilde gönül rahatlığı ile yerine ulaştığını bilmek çok güzel bir duygu. Sadakataşı Derneği ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Deprem Bölgesi Hatay'da Çadır Kent Kuruyoruz

Derneğimiz, sizlerin de katkılarıyla depremzedelere #Hatay‘da yaşanabilir bir alan kurmak, yaraları bir nebze olsun sarmak ve geleceğe daha sağlam tutunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Emeği ve desteği geçen tüm iş dünyası insanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Adıyaman'daki Depremzedelerimiz İçin Hazırladığımız İftar Sofrasındayız

Milad İş Dünyası olarak @sadakatasi Derneği’nin organizasyonuyla bu akşam Adıyaman’daki depremzedelerimiz için hazırladığımız iftar sofrasındayız.

İftarımızı Adıyaman'da Depremzedelerimizle Birlikte Gerçekleştirdik

Belki acılarını tam olarak dindiremedik, belki dertlerine çare olamadık ama bu zor günlerde yanlarında olduğumuzu bir kez daha hissettirdik. @sadakatasi organizasyonuyla düzenlediğimiz iftarda depremzedelerimizle birlikte olduk. Döktükleri gözyaşlarının sevince dönmesi dileğiyle.

Deprem Bölgesinde Derneklerle Çalışmalarımız El Ele Sürmekte

Depremin bugün 6. günü ve her geçen gün #kaos ve yağma olayları ne yazık ki artıyor. Derneğimiz güven dolu @sadakatasi ve @ihhinsaniyardim dernekleriyle el ele çalışmalarını sürdürmektedir.