Menü

Anlaşmalı Kurumlar

Veni Vidi Göz Hastanesi İle İşbirliği Anlaşması Yapıldı

Milad İş Dünyası olarak marka anlaşmalarımıza bir yenisini daha ekleyerek, ülkemiz genelinde 15 şubesi bulunan Veni Vidi Göz Hastaneleri’yle indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız. Milad İş Dünyası Derneği üyeleri Veni Vidi Göz Hastaneleri’nde %15’e varan indirimlerden faydalanabilecekler.

AYC Madeni Yağ İle İşbirliği Anlaşması Yapıldı

MİLAD İş Dünyası olarak üyelerimiz için yeni anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. http://aycotomotiv.com
üzerinden yapılacak alışverişlerde MAGENA markalı ürünlerde Milad üyelerine özel %20 indirim uygulanacaktır. Ayrıca yapılan toplam alışveriş tutarının 200₺’Yİ geçmesi durumunda kargo ücreti de alınmayacaktır.

Pofuduk Dijital İle İşbirliği Anlaşması Yapıldı

Milad İş Dünyası Derneği olarak üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. Genç, dinamik ve uzman kadrosuyla dijital mecralarda faaliyet gösteren Pofuduk Dijital ile üyelerimize özel E-Ticaret, Web Tasarım ve Web Yazılım alanlarında %25’e varan oranlarda indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız.

Rumeli Üniversitesi İle İşbirliği Anlaşması Yapıldı

Milad İş Dünyası Derneği olarak üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni anlaşmalar yapmaya devam ediyoruz. Şimdi de genç ve dinamik kadrosuyla faaliyetlerini sürdüren İstanbul Rumeli Üniversitesi’yle İşletme, Siyaset Bilimi, Ekonomi, Genel Psikoloji, Muhasebe Denetim bölümlerinde yüksek lisans eğitimlerini kapsayan %10 indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız.

Wish Rent A Car İle İşbirliği Anlaşması Yapıld

Milad İş Dünyası Derneği olarak üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni anlaşmalara imza atmaya devam ediyoruz. Araç kiralama sektörünün lider firmalardan olan ve yaygın bir hizmet ağına sahip olan Wish Rent A Car ile üyelerimize özel %40 indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız.

Liv Hospital İle İşbirliği Anlaşması Yapıldı

MİLAD üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda işbirliklerimiz artarak devam ediyor. Liv Hospital’le  imzalamış olduğumuz işbirliği anlaşması çerçevesinde üyelerimiz ve birinci dereceden yakınları (eş, anne, baba, çocuk, kardeş) Liv Hospital bünyesinde SGK’LI hasta farkı ve cari fiyatlar üzerinden %20’ye varan oranlarda; muayene, ameliyat, medikal tedavi, tetkik ve tedavi hizmetlerinden faydalanabileceklerdir.

Metropol Card İle İşbirliği Anlaşması Yapıldı

Milad üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni işbirliği anlaşmaları yapmaya devam ediyoruz. Şimdi de ülkemizin tek yerli ve milli yemek kartı kuruluşu olan Metropol Card firmasıyla işbirliği anlaşması yapmış bulunmaktayız. Bu anlaşmayla üyelerimiz ülkemiz genelinde 50 bin üye iş yeri ve 11 bin yerel marketle hizmet veren Metropol Card bünyesinde sunulan özel avantajlardan faydalanabilecekler.

Medical Park Hastaneler Grubu İle İşbirliği Anlaşması Yapıldı

 
MİLAD üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda işbirliklerimiz artarak devam ediyor. Medical Park Hastaneleri’yle imzalamış olduğumuz işbirliği anlaşması çerçevesinde üyelerimiz ve birinci dereceden yakınları (eş, anne, baba, çocuk, kardeş) Medical Park Hastaneleri’nde SGK’LI hasta farkı ve cari fiyatlar üzerinden %20’ye varan oranlarda; muayene, ameliyat, medikal tedavi, tetkik ve tedavi hizmetlerinden faydalanabileceklerdir.

Beylerbeyi Profiterol İle İşbirliği Anlaşması Yapıldı

Milad İş Dünyası olarak marka anlaşmalarımıza bir yenisini daha ekleyerek, 71 şubesi bulunan Beylerbeyi Profiterol’le indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız. Milad İş Dünyası üyeleri Beylerbeyi Profiterol’den yaptıkları her alışverişlerinde %15 indirimden faydalanabilecekler.

Medipol Sağlık Grubu İle İşbirliği Anlaşması Yapıldı

MİLAD üyelerimizin her türlü ihtiyacına destek olmak amacıyla yapmış olduğumuz işbirliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekledik. Medipol Sağlık Grubu ile yapılan işbirliği anlaşması ile üyelerimiz ve yakınları Medipol Sağlık Kurumları’ndan %25’e varan oranlarda indirimlerden yararlanabilecek.Üyelerimiz ve birinci derece yakınları (eş,çocuk,anne,baba,kardeş)
SGK’lı hasta farklı ve cari fiyatlar üzerinden ayaktan tüm hizmetlerde %20 indirimden
Evde bakım hizmetlerinde muayeneler hariç tüm hizmetlerde %20 indirimden
Medipol Mega Üniversite Hastanesi’ nde ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde %25 indirimden
Dışarıdan gelen hekimler tarafından gerçekleştirilen muayene ve diğer hizmetlerde %10 indirimden yararlanabilecek.